"Bardzo polecam wszystkim Panią Monikę, jest osobą rzetelną, kontaktową i świetnie się z nią współpracuje. Nie było żadnego problemu ze spełnieniem wszystkich moich zachcianek, Monika jest bardzo kreatywna i pomysłowa, co jest chyba ważne w tym zawodzie 🙂 Nasze dekoracje ślubne były piękne, nowoczesne, niebanalne i z klasą, doskonale pasowały do charakteru uroczystości. Zarówno kościół jak i sala wyglądały magicznie. Wszystko dogadane było dużo wcześniej, nie musiałam się martwić, że coś się opóźni itp. Świetne podejście do klienta, żadnych ukrytych kosztów, wszystko jest jasne od samego początku. Jeszcze raz polecam!"  

Sabina

"Monika to fantastyczna profesjonalistka! Doskonałe wyczucie smaku i stylu, klasa, elastyczność i głowa pełna pomysłów w jednym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dekoracji przygotowanych zarówno na uroczystość zaślubin, jak i wesela - były spójne i doskonale oddawały klimat, który chcieliśmy uzyskać i który wspólnie tworzyliśmy w trakcie rozmów z Moniką. Nasz ślub w plenerze i wesele odbyły się w Hotelu Ostaniec. Monikę cechuje odpowiedzialność, sumienność i niespotykana energia! Z całego serca polecamy i dziękujemy za super współpracę :)"

Iga i Damian

"Pełen profesjonalizm! Cudowne wyczucie. Pani Monika w 100% trafiła w gust mój i męża. Następne dekoracje na imprezach tylko od Pani Moniki"

Patrycja

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Moniki , sala wyglądała przepięknie wszystko było dopracowane w każdym szczególe, goście byli zachwyceni. Bardzo polecam współpracę"

Agata

"Pani Monika sprawiła, że nasz ślub był przepiękny! Przygotowane dekoracje, piękne kwiaty, które zachwyciły wszystkich gości. Polecam z całego serca wszystkim! Nikt tak nie zrozumie wizji Panny Młodej jak Pani Monika!"

Katarzyna

'Pani Monika niezwykle profesjonalna i pełna pomysłów osoba, dbająca o najmniejszy szczegół. Dekoracje które wykonała w dniu ślubu zachwyciły zarówno nas jak i gości. Z całego serca polecamy i dziękujemy."

Ania i Marcin

"Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszych dekoracji na naszym ślubie i weselu. Wystrój Kościoła, ślubne bukiety z piwonii, butonierki, napis love, wszystko stworzyło niesamowity klimat. Sprawna i szybka komunikacja, profesjonalizm i ogromny talent. Z całego serca polecamy!"

Karolina i Mateusz

"Polecam z całego serca! dziękujemy za cudowną dekoracje. Od początku nabrałam zaufania do Moniki jest to osoba kompetentna i widać, że zna się na swoim fachu. Wchodząc na salę byłam zachwycona goście również. Zamieniła szary wystrój w romantyczne, ciepłe miejsce. Dziękujemy i polecamy"

Anna

"Monika, cudowna osoba i profesjonalistka:) W Nasz szczególny dzień wszystko było tak jak chcieliśmy, nie musieliśmy się o nic martwić, Monia zadbała o wszystko. Polecam z całego serca"

Agnieszka

"Nie mogę dalej ukrywać, że na nasz ślub i wesele wybraliśmy najlepszą florystkę niebanalne pomysły, gust, i umiejętności jakie posiada Monika uświetniły ten wyjątkowy dzień. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych dekoracji. Z całego serca bardzo dziękujemy za pomoc i za wsparcie."

Pola