O MNIE


Mam na imię Monika. Pasja do dekoratorstwa i florystyki narodziła się w mojej głowie już w liceum, ale plany związane z tą dziedziną zaczęłam realizować na studiach. Po studiach podjęłam decyzję, że nie będę kontynuować pracy w zawodzie tj. inżynier ds. ochrony środowiska, ale w całości poświęcę się swojej pasji. Aby rozwijać się w kierunku aranżacji wnętrz podjęłam kolejny krok tym razem były to studia podyplomowe z Architektury Wnętrz. Dzięki temu mogę zaprojektować i przedstawić Wam jak będzie prezentować się wymarzona dekoracja. Przez ostatnie 10 lat brałam również udział w szkoleniach florystycznych, dekoratorskich, balonowych oraz biznesowych. Uczestniczyłam w wielu Targach Ślubnych, sesjach zdjęciowych i w wielu innych ciekawych projektach, które możecie zobaczyć w galerii.


JAKA JESTEM


Jestem osobą kreatywną, na swój sposób szaloną, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Staram się, choć w części przekazać moją pozytywną energię otoczeniu jak i swoim partnerom biznesowym. Kocham kwiaty i wszystko co z nimi związane. Moja ostatnia pasja to drewno, metal i tworzenie z nich oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy. W wolnej chwili ( niestety o to u mnie ciężko) uwielbiam renowacje starych mebli i Upcycling, czyli coś z niczego.

Zapraszam do poznania mnie oraz zapoznania się z ofertą dekoracji jaką mam do zaoferowania.


KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy firma rodzinną z pasja do tworzenia piękna. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem i motorem do tworzenia czegoś nowego, indywidualnego wpisującego się w charakter uroczystości. Specjalizujemy się w wykonywaniu dekoracji ślubnych, weselnych, komunijnych, firmowych i okolicznościowych. Nasze głowy są pełne pomysłów, które czekają na realizacje. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Cytując Stanisława Bareję „Rzeczy niemożliwe mogę załatwić od ręki, ale na cud trzeba poczekać”. Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Jeżeli trafili Państwo do nas to znak ze już niebawem w Państwa życiu nadejdzie ten dzień – Dzień Ślubu. To z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu. Niejednokrotnie o nim marzymy, śnimy, wyobrażamy sobie jak ten dzień będzie wyglądał. Niezmiernie się cieszę, że Państwo tu są i pozwolą się oprowadzić po świecie, romantycznych, szalonych, niepowtarzalnych, pełnych energii dekoracji bo „Dekoracje to nasza magia lubimy nimi czarować”

Dekorujemy zarówno przyjęcia kameralne jak i spektakularne imprezy, dekoracje w małych klimatycznych kościołach jak i efektowne dekoracje plenerowe. Dekoracje ślubne, weselne czy okolicznościowe wykonujemy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. W kwiaty zaopatrujemy się przed każdą dekoracją ponieważ dla nas najważniejsze jest to aby każdy bukiet zarówno ślubny , kompozycje kwiatowe na sali czy w kościele prezentowały się idealnie a swoim pięknem jeszcze bardziej podkreślały ten ważny dla Was dzień. Dodatkowo wykorzystujemy bardzo popularne w ostatnich czasach dekoracje światłem oraz inne akcesoria typu szkło, świeczniki, stojaki i wiele innych, o których trochę więcej znajdą Państwo w dziale oferta.

Siedziba firmy znajduje się w Zawierciu i to tu umawiam się na spotkanie z Parami Młodymi na „burzę mózgów”. Na takim spotkaniu dobieramy odpowiednią dekorację pod konkretną salę, kościół, suknie ślubną tak, aby wszystkie elementy miały swój wspólny punkt i oczywiście aby spełnić marzenie Młodej Pary. Czasami zdarza się tak, że Para Młoda nie ma możliwości osobistego spotkania. Jeżeli jest taka sytuacja wszelkie ustalenia załatwiamy drogą mailową lub telefoniczną. Dla nas Dobry Klient to Zadowolony Klient.

Usługi nasze oferujemy na terenie województwa śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego.